9 مارس 2020

تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه شرکت آیریکو با این هدف تاسیس شده است که بتواند دانش خود و شرکت را به سطحی ارتقا دهد که این شرکت بتواند به اعتباری جهانی  در حوزه طراحی و تولید و تامین تجهیزات نیروگاهی و صنعتی تبدیل شود، با همین برنامه ریزی شرکت آیرکو طی سالیان گذشته به پروژه های تحقیقاتی گسترده ای در زمینه نیروگاهی پرداخته است.

درسال ۹۵ شرکت آیریکو با مطالعه و تحقیقات انجام داده شده پروژه کمپرس سنج دیجیتال را شروع کرد. از انجایی که در صنعت نیروگاه مقیاس کوچک هیچگونه تجهیز دیجیتالی برای اندازه گیری کمپرس محفظه احتراق وجود نداشت این شرکت توانست با رصد آخرین دستاوردهای علمی و فناوری در این زمینه دستگاهی برای اندازه گیری این پارامتر طراحی و تولید کند که خروجی این محصول توانست کمک شایانی در صنعت نیروگاهی مقیاس کوچک برساند. این نمونه ای از تحقیقات انجام شده در حوزه صنعت میباشد .

اهداف شرکت آیریکو

از آنجایی که قسمت تحقیق و توسعه نقش بسیار مهمی درموفقیت شرکت ها دارد و به استقامت کسب و کار کمک میکند، شرکت آیریکو سعی دارد با کشفیات جدید در بازار تجهیزات و خدمات وهمچنین با بکار گیری دانش برای ایجاد محصولات و خدمات جدید بپردازد تا بتواند نیازهای بازار را پوشش دهد. از جمله این اهداف شامل موارد زیر میشود:

  • تولید دانش

  • افزایش راندمان

  • تولید محصول جدید

  • کشف و درک فرصت ها

  • افزایش میزان خود اتکایی

  • ارتقای بازدهی فعالیت نیرو انسانی

 
شرکت آیریکو امیدوار است که بتواند پیش گام در قسمت نیروگاهی بماند و روز به روز مسائل این صنعت را تجزیه و تحلیل و برای آن راهکار های مناسب را به نیروگاه داران ارائه دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 دیدگاه