خدمات

11 مارس 2020

 نیروگاه های برق

بهره برداری نیروگاه مقیاس کوچک

بهره برداری

سرویس ها و تجهیزات اساسی در صنعت برق کشور از اهمیت خاصی برخوردار است که با شرایط ویژه که کشور در آن قرار دارد باید با برنامه ای مدون و همچنین بررسی کلیه موارد به انجام اقدامات لازم پرداخت.

بیشتر بخوانید

تحقیق و توسعه نیروگاه گازسوز

تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه شرکت آیریکو با این هدف تاسیس شده است که بتواند دانش خودرا به سطحی ارتقا دهد که این شرکت بتواند به اعتباری جهانی در حوزه طراحی و تولید و تامین تجهیزات نیروگاهی و صنعتی تبدیل شود.

بیشتر بخوانید

نصب و راه اندازی نیروگاه مقیاس کوجک

نصب و راه اندازی

تولید پراکنده برق مزایای فنی و اقتصادی فراوانی به همراه دارد و برای تامین برق در محل مصرف به منظور تمرکز زدایی از واحدهای نیروگاهی و همچنین افزایش بهره­ وری طرح ­ریزی شده است.

بیشتر بخوانید

تعمیر و نگهداری نیروگاه

تعمیر و نگهداری

شرکت آیریکو با تکیه بر دانش فنی و نیروی انسانی ماهر توانسه در زمینه تامین قطعات مورد نیاز نیروگاهی و همچنین تعمیرات تخصصی  لازم بر روی تمامی قطعات، خدمات ارزشمندی را ارائه کند.

بیشتر بخوانید

آموزش و نظارت نیروگاه مقیاس کوچک

آموزش و نظارت

شرکت آیریکو سعی دارد با آموزش نیروی انسانی ترکیب مناسبی از افراد را در مجموعه خود جمع کند تا بتواند در پیشبرد اهداف پروژه ها نقش سازنده داشته باشد و به اجرای فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اجرایی بپردازد.

بیشتر بخوانید

خدمات مهندسی ویژه نیروگاه

خدمات مهندسی ویژه

شرکت آیریکو سعی دارد با بررسی و همچنین شناخت کامل نقاط ضعف و قوت صنعت نیروگاهی (نیروگاه های مقیاس کوچک) بتواند نیازهای اصلی این صنعت را برطرف نماید.

بیشتر بخوانید

 نفت و گاز

تعمیر و نگهداری نیروگاه نفت و گاز

تعمیر و نگهداری

شرکت آیریکو سعی دارد در صنعت نفت و گاز با پایش مداوم فرایندها و تجهیزات و ارئه راه حل های جامع در جهت استفاده بهینه  از قابلیت ها و ظرفیت های خود استفاده کند .

بیشتر بخوانید

 کشتیرانی

تعمیر و نگهداری کشتیرانی

تعمیر و نگهداری

صنعت تعمیر کشتی از اساسی ترین صنایع جهان میبباشد که در بخش های مختلفی از جمله حمل و نقل حجم سرمایه گذاریها و جذب نیروی انسانی و ایجاد فرصت های شغلی در ابعاد مختلف کاربرد خواهد داشت.

بیشتر بخوانید