19 فوریه 2020

 تعمیر و نگهداری کشتیرانی

صنعت تعمیر کشتی از اساسی ترین صنایع جهان میبباشد که در بخش های مختلفی از جمله حمل و نقل حجم سرمایه گذاریها و جذب نیروی انسانی و ایجاد فرصت های شغلی در ابعاد مختلف کاربرد خواهد داشت. اینگونه فعالت ها علاوه بر داشتن سود اقتصادی از اتلاف هزینه های مضاعف خروج ارز از کشور و از دست دادن فرصت های شغلی و سرمایه گذاری های کلان در کشور جلوگیری به عمل می آورد. شرکت آیریکو با تجربه ای که در این صنعت پیچیده دارد سعی دارد هزینه های عیب یابی و تعمیر و نگهداری را به شدت کاهش دهد.

 توانایی های شرکت آیریکو در زمینه تعمیر و نگهداری کشتیرانی

نیروی مولد شناورها از موتورهای غول آسا با توان های گوناگون تامین میشود؛ در صنعت کشتیرانی شرکت های گوناگونی وجود دارند که نیروی محرکه شناور به کمک آنها تامین میشود که می توان از آن جمله شرکت ها wartsila ، cat ، mwm  و ... را نام برد.

شرکت آیریکو با توجه به تخصص و تجربه کافی که در این زمینه دارد توانسته است مشکلات را بررسی و درقبال آن راه حل های مناسبی را به مشتریان عرضه کند. کلیه امور تجهیزات کنترل و ابزار دقیق و همچنین سیستم های کنترل شناور از توانایی های شرکت آیریکو میباشد که با تجربه  و توانایی خود کلیه این امور را در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و راه حل مناسب را پیاده سازی میکند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 دیدگاه