5 فوریه 2020

 بهره برداری

سرویس ها و تعمیرات اساسی در صنعت برق کشور از اهمیت خاصی برخوردار است که با شرایط ویژه که کشور در آن قرار دارد باید با برنامه ای مدون و همچنین بررسی کلیه موارد به انجام اقدامات لازم پرداخت.

نگهداری و تعمیرات

از آنجایی که هر تجهیز یا دستگاهی دارای مدارک فنی و سرویس نگهداری میباشد، مدیران و اپراتورها الزام دارند که برای حفظ صحیح و بهره برداری از آنها بتوانند عمر تجهیزات را افزایش دهند البته استانداردهای بین المللی  (DIN) نیز تعریف شده است که شرکت ها با پیروی از آنها موظفند سازمان و تجهیزات مربوطه را تعمیر و نگه داری کنند. از جمله موارد نگهداری و تعمیرات موارد زیر را میتوان نام برد :

  • افزایش بهره وری

  • کاهش قطعات مصرفی

  • افزایش عمر کارکرد تجهیزات

  • افزایش ایمنی کار و محصول

  • کاهش هزینه های نگه داری

  • کاهش ساعت های خاموشی

  • آمادگی موجودی تجهیزات مورد نیاز

 

هدف تعمیرات و سرویس های دوره ای :

شرکت ایریکو این هدف را دنبال میکند که با حداقل هزینه وبیشترین بهره وری ، طول عمر نیروگاه ها را در طول زمان تولید بالا ببرید.

انواع تجهیزات و سرویس های شرکت آیریکو :

تعمیرات هوشمند

شرکت آیریکو با هوشمند سازی اتاق های کنترل سعی دارد با پایش لحظه به لحظه سیستم ها از طریق اتاق های اپراتوری وضعیت سیستم ها بررسی شود که در صورت بروز هرگونه مشکلی قبل از آن با دادن هشدار از آسیب ها جلوگیری به عمل بیاورد.

تعمیرات ادواری

شرکت آِیریکو سعی دارد با استفاده از دستورالعمل های سازنده و تجربیات در نیروگاه ها به صورت دوره ای در زمان بهره برداری عادی یا توقف کوتاه مدت سرویس های مربوطه را انجام دهد.

تعمیرات اصلاحی

شرکت آیریکو با آشنایی کاملی که به تجهیزات نیروگاهی دارد سعی دارد نقص های جزئی و غیرقابل پیش بینی را در زمان بهره برداری پیش بینی کند و در کوتاه ترین زمان ممکن به حل موارد و عیب های مذکور بپردازد تا از خاموشی های حین کار جلوگیری به عمل آورد.

شرکت آیریکو جهت دستیابی به بهره برداری هرچه بهتر در نیروگاه ها توانسته است با استقرار سیستم مشارکت کارکنان به صورت فراگیر و همچنین ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل سوابق تجهیزات به منظور تشخیص تجهیزاتی که دارای نواقص مزمن هستند علل بروزنواقص و تکرار آنهارا پیشبینی و پیشگیری کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 دیدگاه