کنترلر Econ

17 فوریه 2020

 کنترلر Econ

شرکت comap  برای کنترل دریچه سوخت یا ترکیب سوخت و هوا کنترلری را برای کنترل دریچه های گاورنر طراحی کرده است که توسط آن دریچه تراتل را نسبت به دور موتور و تنظیمات آن کنترل میکند. کنترلر Econ دارای ورودی ها و خروجی های متنوعی میباشد؛ از جمله آن ورودی ها و خروجی ها میتوان به مواردی مانند پورت canbus  برای ارتباط برقرار کردن با شبکه، ورودی آنالوگ برای کنترل position، ورودی دیجیتال برای فرمان های کنترلی دریچه (pwm)، خروجی آنالوگ برای انتقال فیدبک دریچه به تجهیزات دیگر، کنترل قدرت دریچه و فیدبک دریچه و ورودی سنسور پیک آپ و ... اشاره کرد .

خروجی آنالوگ

به کمک این خروجی کاربر میتواند موقعیت دریچه تراتل را به کنترلرهای دیگر انتقال دهد و توسط آن کار پردازش یا مانیتورینگ را انجام دهد.

ورودی آنالوگ

بعد از سنکرون  شدن برای اینکه بتوان دور موتور را کنترل کرد از این ورودی کارت استفاده میشود .

خروجی کارت Econ  برای کنترل دریچه 

شامل دو سیم فرمان قدرت دریچه تراتل و سه سیم برگشت فیدبک دریچه تراتل میباشد که توسط آن دریچه کنترل موقعیت میشود.

ورودی های دیجیتال

ورودی های  stop  و run  که توسط آن میتوان دریچه را در مد استارت و استپ قرار داد  وهمچنین ورودی  down  و up  که توسط آن میتوان کار کنترل بار را بعد از سنکرون شدن انجام داد.

خروجی canbus  

توسط این پورت کابر میتواند به تجهیزات کنترلی مانند : comap woodward  و ... وصل شود و کلیه پارامترها و تنظیمات کنترلی را از طریق آن انجام دهد.

ورودی سنسور پیک آپ و سنسور اثر حال

این ورودی برای قرائت دور موتور مورد استفاده  قرار میگیرد که توسط آن دریچه به نسبت  سنسور دور موتور باز و بسته میشود و کار کنترل دریچه از این طریق انجام میشود .

 خدمات آیریکو در رابطه با کارت Econ

شرکت comap  با استفاده از کنترلر Econ توانسته یک برد کنترل بار را به بازار معرفی کند و به سادگی میتواند آن را به بردهای خود و برندهای دیگر شبکه کند و کار کنترل و پردازش را انجام دهد؛ شرکت آیریکو با توجه به تجربه خود توانسته است این برد را برای موتور ها و دریچه های مختلفی نصب و راه اندازی کند و توسط آن موتورها را در دور نامی خود نگه دارد.