گاورنر دیجیتال پلاس وودوارد

1 مارس 2020

 برد گاورنر دیجیتال پلاس وودوارد

کنترلر گاورنر proact digital plus  محصول  شرکت woodward  میباشد که از از طریق یک سیستم حلقه بسته وظیفه کنترل دریچه را برعهده دارد، همچنین این گاورنر از یک میکرو کنترلر  ۲۰mh و ۳۲bit برای پردازش استفاده میکند.
گاورنر دیجیتال پلاس کار کنترل دریچه را میتواند به سه روش انجام دهد :

  • از طریق سیگنال pwm

  • از طریق پروتکل canbus

  • از طریق کنترل آنالوگ با دریافت (ma 0-20 یا ma 0-200)  از مستر

برد گاورنر دیجیتال پلاس وودوارد
گاورنر دیجیتال پلاس وودوارد
برد گاورنر دیجیتال پلاس وودوارد

برد گاورنر دیجیتال پلاس وودوارد در دمای بین ( - ۴۰  تا  + ۸۵ ) درجه سانتیگراد کار میکند و محدوده حرکتی دریچه تراتل در زاویه  ۶۰  تا ۷۵  درجه میباشد که معادل الکتریکی آن صفر تا صد در صد است. سیستم الگوریتم کاری در دریچه تراتل بصورت  pid  کنترل میباشد که حلقه pid  کنتزل در سه محدوده فیدبک، دستور و مشخصات انجام میشود.درضمن در سیستم کنترلی از طریق  canbus دارای تنظیماتی میباشد که در آن میتوان id number نرخ ارسال و پهنای باند را تعریف کرد. برد دیجیتال پلاس وودوارد را میتوان برروی موتورهای مختلفی استفاده کرد از جمله این موارد میتوان شرکت cat را نام برد که این تجهیزات را برروی دو قسمت موتور خود نصب کرده است؛ یکی را به عنوان بای پس کنترل و دیگری را برروی دریچه تراتل که در شبکه  canbus  کار کنترل را برعهده دارد و برای هرکدام از این تجهیزات آدرس مستقل به خود را تعریف کرده است.

 توانایی های شرکت آیریکو در زمینه برد گاورنر دیجیتال پلاس وودوارد

شرکت آیریکو با توجه به تجربیات گذشته و همچنین اشراف کامل به موضوع برد گاورنر وودوارد میتواند کلیه تنظیمات و برنامه ریزی برد گاورنر دیجیتال پلاس وودوارد را انجام دهد و همچنین علاوه بر آن کلیه تغییرات را توسط کارشناسان خود انجام دهد.