کشتیرانی

شرکت آیریکو به عنوان یک شرکت خدمات صنعتی، در جهت رفع نیازمندیهای صنایع دریایی پیشقدم شده است.

بیشتر بدانید
5 فوریه 2020

 صنعت کشتیرانی

شرکت آیریکو با علم به نیاز به ارائه خدمات در صنعت کشتیرانی، تصمیم به حضوری متفاوت در عرصه خدمات رسانی در این زمینه را اتخاذ نموده. بدیهی است  ایران بعنوان کشوری متقاضی ورود به سازمان تجارت جهانی نمیتواند مصالح و مسئولیتهای خود را در این رشته نادیده بگیرد، بنابراین این شرکت آماده ارائه هر گونه خدمات دریایی و بندری وخدمات مشاوره ای می باشد. ترکیبی از کارکنان با تجربه و متخصص، تجربیات گذشته و همچنین تجهیزات گوناگون به ما این قابلیت را داده است که بتوانیم خود را در تمامی زمینه های مرتبط با این صنعت در کشور ، توانا بیابیم .

 

 

اتاق کنترل

تجهیزات الکترونیکی بسیاری دراتاق کنترل کشتی ها وجود دارد که تمامی اطلاعات به دست آمده از ابزارهای کشتی در این محل به نمایش درمی آیند و اکثر این ابزارها به صورت خودکار وضعیت های بحرانی کشتی مانند خراب شدن قطعات و یا نشت آب را گزارش می دهند.

موتورخانه

یکی از مهم ترین قسمت های موجود در کشتی موتورخانه میباشد که در موتورخانه کشتی علاوه بر موتور اصلی می‌تواند موتورهای فرعی دیگری نیز وجود داشته باشد. این موتورها نیرومحرکه لازم برای کار کمپرسورها، پمپ‌ها و هواکش‌ها را تأمین می‌کنند.

سوئیچ روم

وظیفه سیستم توزیع برق شناور این است که نیروی تولید شده توسط ژنراتور را با ایمنی لازم به همه وسایل متصل به آن برساند که مهم ترین بخش در سیستم توزیع برق، مرکز کنترل آن یعنی سوئیچ برد اصلی شناور میباشد .

 توانایی های آیریکو در صنعت کشتیرانی

شرکت آیریکو به عنوان یک شرکت خدمات صنعتی در جهت رفع نیازمندیهای صنایع دریایی پیش قدم شده است و توانسته است با به کارگیری متخصصین در زمینه های مختلف به این مهم دست پیدا کند. ما توانسته ایم در زمینه های تعمیر و نگهداری انواع موتورهای دیزل دریایی (ژنراتورها و موتورهای اصلی)، سیم پیچی و تعمیر الکترو موتورهای برقی، سیستم های هیدرولیک، تجهیزات برقی و الکترونیکی موتورخانه و عرشه، تجهیزات مکانیکی موتورخانه و عرشه، کامپیوتر و سیستم های شبکه، مانیتورینگ و اتوماسیون، در صنایع دریایی نیاز مشتریان خود را برطرف کنیم.