نیروگاه های برق

شرکت آیریکو با بهره گیری از نیروهای متخصص در راستای خدمت رسانی به صنعت برق قدم برداشته است.

بیشتر بدانید
18 فوریه 2020

 نیروگاه های برقی

صنعت برق به دلیل نقش زیربنایی ، صنعتی پویا و تأثیرگذار است و افزایش کارایی و بهره وری در آن از اهمیت بالایی برخوردار است. بخش تولید برق که همان نیروگاه ها هستند، مهمترین بخش در صنعت برق می‌باشد.
نقش اصلی نیروگاه ها تبدیل شکل های مختلف انرژی به انرژی الکتریکی است که درتمامی نیروگاه های این وظیفه برعهده مولد ها است، درواقع نیروگاه ها با این هدف بوجود آمده اند که این انرژی های قابل استفاده را در مراکز صنعتی ایجاد کنند.

 

 فعالیت های شرکت آیریکو

شرکت آیریکو با بهره گیری از نیروهای متخصص و نیز با بهره مندی از تجربه یک دهه فعالیت در صنعت برق، در راستای خدمت رسانی به این صنعت قدم برداشته است.
آیریکو به عنوان وارد کننده قطعات نیروگاهی، تولید کننده قطعات مختلف موتور ژنراتور، تعمیر و نگهداری انواع موتور ژنراتور، راه اندازی نیروگاه های مقیاس کوچک و CHP در ایران شناخته میشود.

 

دیزل ژنراتور

ژنراتورهای دیزلی

دیزل ژنراتور دستگاهی است که طی فرایندهایی ،انرژی مکانیکی به دست آمده را به انرژی الکتریکی قابل استفاده تبدیل میکد. دیزل ژنراتورها در پیکربندی های مختلفی برای استفاده در زمینه های گوناگون طراحی و ساخته شده اند.

بیشتر بخوانید

ژنراتورهای پایه گازسوز کاترپیلار

ژنراتورهای پایه گازسوز

ژنراتورهای گازسوز دارای طول عمر به مراتب بیشتری نسبت به دیزل ژنراتور می باشد و به دلیل توجیه اقتصادی نسبت به ژنراتورهای دیزلی بیشتر در موارد دائم کار همچون نیروگاه های تولید پراکنده مورد استفاده قرار میگیرند.

بیشتر بخوانید